Biz Kimiz!

MERBA MÜHENDİSLİK TASARIM & DANIŞMANLIK A.Ş.

Merba; yurt içi ve yurt dışı firmaların ürün yaşam döngüsü yönetimi sürecinde dijital dönüşüm faaliyetlerini ve teknolojik gelişimlerini desteklemek, tasarım, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek amacı ile 2016 yılında kurulmuştur. 

Kurulduğu günden bu güne  sektöründe öncü firmalarla; PLM ve dijital dönüşüm projeleri kapsamında veri aktarımı, veri düzenleme, PLM eğitimi, PLM danışmanlığı, tasarım çalışma metot ve danışmanlığı, 3DEXPERINCE eğitimi, firmaların değişiklik yönetimi sürecinde değişikliklerin ilgili dokümanlara işlenmesi ve firmaların paydaşlarıyla yaptığı iş birliğine katma değer sağlayacak danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Merba Mühendislik Tasarım Danışmanlık A.Ş., ürün ve servis hizmeti sağlayan firmalarla iş birliği yaparak mühendislik, eğitim ve danışmanlık hizmeti verir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini daima göz önünde bulundurarak, iş birliği yaptığı tüm firmalarda yüksek hizmet kalitesi ile; ürün yaşam döngüsü süreçlerine artı değerler katar, iş sürekliliğini sağlar, teknolojik gelişmelerini destekleyecek danışmanlık ve eğitim ihtiyaçlarını karşılar.

Değerlerimiz

İnsana değer,
Hızlı ve nitelikli hizmet,
Etkinlik,
Verimlilik,
Paylaşım,
Güvenilirlik,
Sürekli gelişim,
Ulaşılabilirlik.

Mühendislik, Tasarım, Eğitim ve Danışmanlık ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için iletişime geçin.